Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie płacisz abonamentu rtv? Wyglądaj komornika

Utworzony przez jurek, 7 września 2012 r. o 06:22 Powrót do artykułu
Hehehehe- miliony nie płacą a urzędasy maja już koło 200 tytułów wykonawczych i AŻ 4 wyegzekwowane- sukces na miarę Dorsza Pitery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Mam kablówkę w domu ale płace abonament na publiczna TV(17,50 zł). Ale jak się za coś płaci, to mozna też cos wymagać. Pisałem już maila do publicznej TV aby w ramch opłaty abonamentowej dostarczyli mi trzy klęczniki - dla mnie, żony i córki. Łobuzy nie przysłali, a mnie od klęczenia - szczególnie w niedziele na Anioł Pański z Watykanu - tak kurewsko bolały kolana, że teraz leżę krzyżem na podłodze. Żona z córką nadal klęczą, bo dla nich nie starcza miejsca na dywanie do pozycji - leżenie krzyżem.
............................................... Ciebie kolana nie bolą - Ciebie łeb boli i w tym bólu piszesz takie durnoty iż podejrzewam starczą demencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jachuuu napisał:
............................................... Ciebie kolana nie bolą - Ciebie łeb boli i w tym bólu piszesz takie durnoty iż podejrzewam starczą demencję.
Weź wyluzuj albo pomódł się za niego. ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykla dziennikarska nagonka... zenujace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno komuś sprzedałem plombę. Tak więc chętnie komornika przyjmę. A złodzieje z TVP niech jeszcze 10-ciu Lisów przyjmą i im płaca po 100 tys. złotych miesięcznie. Wujek Stalin wiedziałby co z wami zrobić. Szkoda,że go nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno komuś sprzedałem plombę. Tak więc chętnie komornika przyjmę. A złodzieje z TVP niech jeszcze 10-ciu Lisów przyjmą i im płaca po 100 tys. złotych miesięcznie. Wujek Stalin wiedziałby co z wami zrobić. Szkoda,że go nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy nie przyjmować poleconego z nagłówkiem Poczta Polska . I nie są w stanie ściągnąć abonamentu . Zwykłą paplanina niedouczonych dziennikarzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu czegoś nie rozumiem: Telewizja Polska narzeka,że jest biedna, a w tym samym czasie taki elegancki nowy gmach wystawiła. Jeśli jestem biedny,to jakim cudem nowy i nowoczesny ogromny budynek wystawiam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety polecony jest od Urzędu Skarbowego. i Na kopercie jest tylko ich pieczec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziat z fioletovymi uszami napisał:
Ja tu czegoś nie rozumiem: Telewizja Polska narzeka,że jest biedna, a w tym samym czasie taki elegancki nowy gmach wystawiła. Jeśli jestem biedny,to jakim cudem nowy i nowoczesny ogromny budynek wystawiam?
Wystawili komuniści okazały gmach,a teraz na pensje zbierają 28,000-36,500 na miesiąc i ciągle brakuje. Dymać komuchów !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarz śledczy napisał:
Wystawili komuniści okazały gmach,a teraz na pensje zbierają 28,000-36,500 na miesiąc i ciągle brakuje. Dymać komuchów !!!!!
A ja mam przeżyć za 1500zł i płacić za to badziewie.Nigdy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...